Rodinný dom v horskom prostredí, neďaleko známych kúpeľov Štós

predaj, Rodinný dom, Štós, Pôvodný stav

  • Voľný
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 5
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Štós
Úžitková plocha: 200 m2
Zastavaná plocha: 107 m2
Plocha pozemku: 660 m2
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
id: 407

Cena: 97.000

Popis nehnuteľnosti:

Ak túžite žiť/oddychovať na vidieku, v príjemnom horskom prostredí Volovských vrchov, neďaleko známych kúpeľov Štós, ponúkame Vám pekný rovinatý a slnečný pozemok, na ktorom leží starší Rodinný dom (postavený v 80-tyh rokoch).

Obec Štós je od krajského mesta Košice vzdialená približne 44 km a 24 km od Moldavy nad Bodvou. Pozemok je tvorený z dvoch parciel, prvá časť pozemku je zastavaná, stojí tam rodinný dom a druhá časť pozemku je na liste vlastníctva evidovaná tiež ako zastavaná plocha, ale reálne sa využíva ako záhrada. Celková výmera nehnuteľnosti je 660 m2, z toho výmera samotnej záhrady 553 m2, kde sa nachádza drevený altánok, bazén, ovocné stromi a kríky.

Vďaka ideálnej polohe v pokojnej lokalite, je nehnuteľnosť vhodná na bývanie, na chalupárčenie, ale aj na podnikateľské účely, alebo sídlo firmy.

Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: elektrina, plyn, vlastná studňa, obecný vodovod a kanalizácia.
Dom na pozemku je momentálne neobývaný, je v pôvodnom stave, ale v dobrom technickom stave, postavený z kvádrov a tehál. Orientácia hlavných miestností domu je Juh. Dom je riešený ako podpivničený - na 1. nadzemnom podlaží a s dvoma ďalšími podlažiami, postavený na betónových základoch. Vykurovanie bolo riešené kotlom na tuhé palivo.

Nakoľko je potrebná rekonštrukcia a modernizácia, nový vlastník má príležitosť zmeniť jednotlivé priestory podľa svojho plánovaného účelu využitia.

Prístup k nehnuteľnosti je z miestnej spevnenej (asfaltovej) komunikácie. Dopravné možnosti v okolí nehnuteľnosti tvorí individuálna doprava a autobus, občianska vybavenosť v obci je zastúpená - obecný úrad, obchod s potravinami, pošta, knižnica, zdravotné stredisko, poľovnícke združenie, prírodná lokalita - množstvo turistických chodníkov a trás.

Dom pozostáva z troch podlaží.
Prízemie - garáž, predsieň, kotolňa, 2x technická miestnosť/sklad, komora
I. poschodie - kuchyňa, komora, 2x izba, kúpeľňa s vaňou, WC
II. poschodie - 3x izba, kúpeľňa, WC a miestnosť využiteľná napr. ako šatník

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať, obhliadka možná aj cez víkendy - 0907 310 355.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

5-izbový Rodinný dom v obci Ploské
  • Voľný
  • Iba u nás
  • Odporúčame
  • Dobrá lokalita

5-izbový Rodinný dom v obci Ploské

predaj |

Rodinný dom |

Ploské

Ponúkame na predaj rodinný dom s nádherným panoramatickým výhľadom v tichom a prírodou obkolesenom prostredí v blízkosti Košíc, v obci Ploské.

...

1