PRENÁJOM - 2i BYT V RD - KOŠICE RÁZUSOVA

prenajom, 2 izbový byt, Košice - Juh, Kompletná rekonštrukcia

  • Odporúčame
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Košice - Juh
Úžitková plocha: 45 m2
id: 215

Cena: 500

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v rodinnom dome na Rázusovej ulici v Košiciach - pri STV, neďaleko Kulturparku.

Úžitková plocha bytu je 45m2. Nachádza sa v rodinnom dome, má samostatný vchod.

Byt je kompletne zariadený. Obývačka so sedacou súpravou a jedálenským stolom je spojená s kuchyňou so vstavanými elektrospotrebičmi – varná doska, rúra na pečenie. Byt má samostatnú spálňu so skriňou a manželskou posteľou, kúpeľňa spojená s WC- sprchovací kút, umývadlo, práčka, sušička bielizne.

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite pri STV, neďaleko Kulturparku. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, chôdzou 10 minút do centra.


Nájom pre jednu osobu: 500,- € mesačne vrátane médií a internetu. Nájom v prípade dvoch osôb : 520,- €. Uprednostňujeme depozit vo výške 1.000,- €.

Byt je voľný od 01.09.2020

We offer to rent fully furnished 2-room apartment in a house, Rázusova street in Košice - near Slovak Television and Kulturpark. The usable size of ​​the apartment is 45 m2. Located in a family house with its own entrance. The apartment is very pleasant, bright, airy and fully furnished.

The living room with sofa and dining table is connected to the kitchen, which is equipped with a kitchen with built-in appliances. The apartment has a separate bedroom with a wardrobe and double bed and a bathroom with toilet, including washing mashine and dryer.

Quiet area, 10 minutes walk to city center.

Rent: € 500 per month including media and the Internet, 520 € for two tenants. We prefer deposit: 1.000, - €.

The apartment is available from september 1st 2020.