Luxusný 3 izbový byt, Tolstého ul. CENTRUM, KOMPLETNA REKONSTRUKCIA +ŠATNÍK

predaj, 3 izbový byt, Košice, Kompletná rekonštrukcia

  • Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Košice
Úžitková plocha: 67 m2
id: 326

Cena: 185.999

Popis nehnuteľnosti:

video: https://www.facebook.com/142370889217314/videos/1392716227750536

ALMA Reality Vám ponuka na predaj luxusný 3 izbový byt v širšom centre mesta na Tolstého ulici. Byt pravé prešiel kompletnou nadštandardnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu elektrického, vodovodného vedenia, podláh, interiérových dverí, nove plastové okna, povrchová úprava všetkých stien, sadrokartónové podhľady v celom byte. V byte je urobená kompletná predpríprava na klimatizáciu, stači osadiť vonkajšiu a vnútornú jednotku.
Kuchyňa je prevedená v čiernej farbe vo vysokom lesku k čomu boli doladene čisto čierne spotrebiče ELECTROLUX. Atypicky pult oddeľujúci kuchyňu od obývačky je dekorovaný živými kvetmi a podsvietený led svetlom. Súčasťou bytu sú aj machové obrazy ktoré harmonizujú celú nehnuteľnosť. Kúpeľňa a toaleta je ladená zlatými prvkami ako sú batérie, umývadlo, úchytky a dekoračné prvky. V byte sa nachádza šatník, ako aj bohatý priestor na vstavane skrine.

Občianska vybavenosť je na vysokej úrovni, nakoľko pred bytovým domom je škôlka, potraviny a pár sto metrov aj poliklinika a park. Ak chcete byt za 3 minutý v kaviarni alebo v pekárni na Komenského, tak ste na správnej adrese. A ak si pôjdete vybaviť novy pas na dovolenku alebo prepis vozidla, za 5 minút ste v klientskom centre, peší ! Neváhajte a objavte čaro bývania v centre mesta s ALMA Reality.

PARAMETRE:

3 izbový byt sa nachádza na Tolstého ulici, na 2. poschodí, o úžitkovej výmere 67 m2, orientovaný na JUH, SEVER, ZAPAD, byt ma vnútornú loggiu a pivnicu na prízemí obytného domu + šatník v byte, osobne vlastníctvo.
NEZABUDNITE SI POZRIET VIDEO OBHLIADKU.

Ak ste pripravený na takýto nadštandard, volajte ALMA Reality

0902 158 805

www.almareality.sk

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

3-izbový byt, Ondavská ul., Košice-Západ
  • Iba u nás
  • Odporúčame
  • Dobrá lokalita

3-izbový byt, Ondavská ul., Košice-Západ

predaj |

3 izbový byt |

Košice - Západ

Alma reality ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na Ondavskej ul. v Košiciach. Byt sa nachádza v mestskej časti Terasa, na ...

150 000