4 IZBOVÝ APARTMÁN V CHORVÁTSKU - PRIMOŠTEN

predaj, 4 izbový byt, Košice, Novostavba

  • Luxusné
  • Odporúčame
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 4 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Košice
Úžitková plocha: 84 m2
id: 174

Cena: 229 000

Popis nehnuteľnosti:

Almareality Vám ponúka na predaj apartmán v novopostavenom apartmánovom dome Vila Sunset v chorvátskom letovistku Primošten.

Primošten je chorvátske letovisko s idylickým starým mestom, prístavom, turistickými službami a veľkým množstvom udržiavaných pláží. Vzdialenosť z Košíc 980 km, vzdialenosť z Bratislavy 780 km, medzinárodné letisko v Splite je vzdialené len 39 km.

Vila Sunset je moderný apartmánový dom v atraktívnej dovolenkovej destinácii. Typické pre neho sú veľkorysé apartmány s priestrannými terasami, výhľad na otvorené more, parkovanie na pozemku, výborná dostupnosť k moru, slnečná lokalita, široká ponuka upravovaných pláží. Apartmánový dom je práve v štádiu výstavby, kolaudácia je plánovaná na október 2019. Na štyroch poschodiach bude osem apartmánov, dva apartmány na každom poschodí. Dom je napojený na inžinierske siete.

Dispozícia apartmánu S3, S5 a S7 (na 1., 2. a 3. poschodí): chodba, wc, kúpeľňa, tri spálne, obývačka s kuchyňou spolu o výmere 84 m2, zakrytá terasa a loggia spolu o výmere 21 m2 - celková plocha 105 m2.

Cena:

S3 - 1. poschodie - 229.000,- €

S5 - 2. poschodie - 249.000,- €

S7 - 3. poschodie - 269.000,- €

V cene apartmánu je zahrnuté: plávajúce podlahy, okná so žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, zariadené kúpeľne a wc, vrátane samostatného ohrevu teplej vody, klimatizácia (osobitne obývačka s kuchyňou a spálňová časť), príprava na kuchynskú linku (na požiadanie ako nadštandard aj kuchynská linka), upravené okolie a parkovacie státie, vlastný elektromer a vodomer.

Apartmánový dom bude mať vlastného správcu, ktorý sa bude starať o údržbu domu a o administratívne spravovanie pred dodávateľmi médií a príslušnými miestnymi úradmi. Predpokladané mesačné náklady sú cca 100 €/mes./apartmán.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

REZERVOVANÉ 4-IZB. BYT S LOGGIOU BAUEROVA KOŠICE KVP
  • Voľný
  • Iba u nás
  • Odporúčame

REZERVOVANÉ 4-IZB. BYT S LOGGIOU BAUEROVA KOŠICE KVP

predaj |

4 izbový byt |

Košice - Sídlisko KVP

AlmaReality Vám ponúka na predaj pekný KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a PRIESTRANNÝ 4-izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve na Bauerovej ulici v Košic...

139 800