2 IZBOVÝ APARTMÁN PRIMOŠTEN CHORVÁTSKO

predaj, 2 izbový byt, Primošten, Novostavba

  • Luxusné
  • Odporúčame
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Primošten
Úžitková plocha: 50 m2
id: 171

Cena: 179 000

Popis nehnuteľnosti:

Almareality Vám ponúka na predaj apartmán v novopostavenom apartmánovom dome Vila Sunset v chorvátskom letovistku Primošten.

Primošten je chorvátske letovisko s idylickým starým mestom, prístavom, turistickými službami a veľkým množstvom udržiavaných pláží. Vzdialenosť z Košíc 980 km, vzdialenosť z Bratislavy 780 km, medzinárodné letisko v Splite je vzdialené len 39 km.

Vila Sunset je moderný apartmánový dom v atraktívnej dovolenkovej destinácii. Typické pre neho sú veľkorysé apartmány s priestrannými terasami, výhľad na otvorené more, parkovanie na pozemku, výborná dostupnosť k moru, slnečná lokalita, široká ponuka upravovaných pláží. Apartmánový dom je práve v štádiu výstavby, kolaudácia je plánovaná na október 2019. Na štyroch poschodiach bude osem apartmánov, dva apartmány na každom poschodí. Dom je napojený na inžinierske siete.

Dispozícia apartmánu S8 (na 4. poschodí): chodba, kúpeľňa s wc, spálňa, obývačka s kuchyňou spolu o výmere 50 m2, dve nezakryté terasy spolu o výmere 39 m2 - celková plocha 89 m2.

Cena:

S8 - 4. poschodie - 179.000,- €

V cene apartmánu je zahrnuté: plávajúce podlahy, okná so žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, zariadené kúpeľne a wc, vrátane samostatného ohrevu teplej vody, klimatizácia (osobitne obývačka s kuchyňou a spálňová časť), príprava na kuchynskú linku (na požiadanie ako nadštandard aj kuchynská linka), upravené okolie a parkovacie státie, vlastný elektromer a vodomer.

Apartmánový dom bude mať vlastného správcu, ktorý sa bude starať o údržbu domu a o administratívne spravovanie pred dodávateľmi médií a príslušnými miestnymi úradmi. Predpokladané mesačné náklady sú cca 100 €/mes./apartmán.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

2-izbový byt, sídl. Nad jazerom
  • Iba u nás
  • Dobrá lokalita

2-izbový byt, sídl. Nad jazerom

predaj |

2 izbový byt |

Košice - Nad Jazerom

Ponúkame na predaj/výmenu 2-izbový byt na sídl. Nad Jazerom. Úžitková plocha bytu je 49m2, nachádza sa na 8. posch. z 9. a prešiel čiastočnou rekonštr...

1