REZERVOVANÉ 2-i byt HLAVNÁ, KOŠICE - kompletná rekonštrukcia

predaj, 2 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Kompletná rekonštrukcia

  • Rezervované
  • Iba u nás
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Úžitková plocha: 50 m2
id: 200

Cena: 125 000

Popis nehnuteľnosti:

AlmaReality Vám ponúka na predaj pekný, rozsiahle zrekonštruovaný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve NA HLAVNEJ ULICI V KOŠICIACH - iba pár desiatok metrov od Dómu sv. Alžbety.

Rozloha bytu je 49,5 m2, nachádza sa 1. poschodí.

V roku 2009 prebehla v byte kompletná rekonštrukcia, ktorá začala odstránením pôvodných omietok, podláh, podkladu podláh a inžinierskych sietí. Pod podlahou bola realizovaná nová betonáž s kari sieťami, nanovo boli zavedené voda, odpad, elektrina, realizované nové omietky, inštalované obložkové zárubne na mieru, vstavané skrine na mieru, nové drevené eurookná, nové bezpečnostné dvere ADLO najvyššej bezpečnostnej triedy. Všetky práce boli realizované v súlade s vypracovaným statickým posudkom a v spolupráci s príslušným pamiatkovým úradom. V byte je nainštalované elektronické zabezpečovacie zariadenie, v jednej zo vstavaných skríň je inštalovaný trezor. K bytu prislúcha pivnica o výmere cca 15 m2 a kumbál na chodbe pri byte.

Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler, plynová prípojka je pred bytom - možnosť opätovného zavedenia plynu, v byte sa nachádza komín. Parkovanie vo dvore s vjazdom z Hlavnej ulice - povolené príslušným VZN Mesta Košice. Mesačné režijné náklady na byt sú cca 200,- €.

Byt sa predáva zariadený. Voľný bude do dvoch mesiacov po vyplatení kúpnej ceny. Do úvahy prichádza aj možnosť nájmu pôvodným majiteľom na dobu jedného roka po zaplatení kúpnej ceny. Pôvodný vlastník tak bude novému vlastníkovi platiť nájomné vo výške 500,- €/mes. + úhrada réžie bytu (médiá, poplatky správcovi a pod.)

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie a kompletného servisu spojeného s prevodom je 125.000,- Eur. Nehnuteľnosť je možné financovať cez hypotéku.

V prípade záujmu nás kontaktujte: 0903 670 654

Viac informácií a všetky naše nehnuteľnosti nájdete na stránke Alma Reality s.r.o.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

REZERVOVANÉ - 2-i byt FÁBRYHO, Košice - Darg. Hrdinov
  • Iba u nás
  • Dobrá lokalita

REZERVOVANÉ - 2-i byt FÁBRYHO, Košice - Darg. Hrdinov

predaj |

2 izbový byt |

Košice - Dargovských Hrdinov

AlmaReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s LOGGIOU po čiastočnej rekonštrukcii osobnom vlastníctve na Fábryho v Košiciach, mestská časť Košice - ...

77 990

2-izbový byt, sídl. Nad jazerom
  • Iba u nás
  • Dobrá lokalita

2-izbový byt, sídl. Nad jazerom

predaj |

2 izbový byt |

Košice - Nad Jazerom

Ponúkame na predaj/výmenu 2-izbový byt na sídl. Nad Jazerom. Úžitková plocha bytu je 49m2, nachádza sa na 8. posch. z 9. a prešiel čiastočnou rekonštr...

1